Sort by
  • Elvis

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • The Way Back

    ★★★★½

  • Onward

    ★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★½

  • Spies in Disguise

    ★½

  • 1917

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Joker

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Float

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Rocketman

    ★★

  • Aladdin

    ★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Guava Island

    ★★

  • Shazam!

    ★★★★