• The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Operation Christmas Drop

    ★★

  • Holidate

    ★★★

  • Over the Moon

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • A Nice Girl Like You

    ★★½

  • Desperados

    ★★½

  • The F**k-It List

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Feel the Beat

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Dude Perfect: Backstage Pass

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • A Folded Wish

    ★★★

  • The Secret: Dare to Dream

    ★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★½

  • Isi & Ossi

    ★★

  • Class Reunion 2

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • 365 Days

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Cuties

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Sincerely, Yours, Truly

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Emerson Heights

    ★★½

  • Dolittle

    ★★★

  • Timeless Love

    ★★½

  • Christmas On My Mind

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Drawn to You

    ★★★½

  • Blizzard of Souls

    ★★★★

  • Picture a Perfect Christmas

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★½

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★★½

  • Code 8

    ★★★½

  • The Dating List

    ★★★

  • Jelgava '94

    ★★½

  • Can You Keep a Secret?

    ★★★½

  • Tall Girl

    ★★

  • My One & Only

    ★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Angel of Mine

    ★★

  • Hair Love

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • A Feeling of Home

    ★★★

  • The Hustle

    ★★½