Sort by
  • Family Switch

    ★★★½

  • Candy Cane Lane

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★★½

  • Chupa

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

    ★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★½

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • 1883

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★