Sort by
  • Raël: The Alien Prophet

    ★★★½

  • Badland Hunters

    ★★★½

  • Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

    ★★★½

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★

  • Destroy All Neighbors

    ★★★½

  • Curry & Cyanide: The Jolly Joseph Case

    ★★★

  • Kevin Hart & Chris Rock: Headliners Only

    ★★★½

  • Merry Little Batman

    ★★★½

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★½

  • Bad Surgeon: Love Under the Knife

    ★★★★

  • Temple of Film: 100 Years of the Egyptian Theatre

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Till Murder Do Us Part: Soering vs. Haysom

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★½

  • Get Gotti

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • The Devil on Trial

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★½

  • The Puppetman

    ★★★

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • Yellow Door: '90s Lo-fi Film Club

    ★★★½

  • Sister Death

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • The Darkness Within La Luz del Mundo

    ★★★½

  • Who Killed Jill Dando?

    ★★★½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Sly

    ★★★½

  • The Abyss

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★

  • Dario Argento Panico

    ★★★½

  • Home Sweet Home - Where Evil Lives

    ★★★½

  • Piper

    ★★★

  • Transmission

    ★★½

  • Herd

    ★★★

  • That's a Wrap

    ★★½

  • Faceless After Dark

    ★★★

  • Creeping Death

    ★★★

  • Cheat

    ★★★

  • Founders Day

    ★★★½

  • Telemarketers

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • New Life

    ★★★★

  • The Last Hours of Mario Biondo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Sacrifice Game

    ★★★½

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★½

  • Where the Devil Roams

    ★★★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★★

  • Sharksploitation

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★★

  • My Mother's Eyes

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The King Who Never Was

    ★★★

  • The Dive

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Mayhem!

    ★★★½

  • The Seeding

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Enter the Clones of Bruce

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½