Sort by

Paul has logged 20 entries for films during July 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Insidious

Insidious

2010
×
★★★
Edit this entry  
29
Livid

Livid

2011
×
★★★
Edit this entry  
28
Bobcat Goldthwait: You Don't Look the Same Either

Bobcat Goldthwait: You Don't Look the Same Either

2012
×
★★★
Edit this entry  
28
The Hole

The Hole

2009
×
★★★
Edit this entry  
28
Lovely Molly

Lovely Molly

2011
×
★★★½
Edit this entry  
27
Absentia

Absentia

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Beyond the Black Rainbow

Beyond the Black Rainbow

2010
×
★★★
Edit this entry  
22
The Tall Man

The Tall Man

2012
×
★★★
Edit this entry  
21
The Bay

The Bay

2012
×
★★★★
Edit this entry  
17
Superman/Batman: Apocalypse

Superman/Batman: Apocalypse

2010
×
★★★
Edit this entry  
16
Revenge of the Ninja

Revenge of the Ninja

1983
×
★★★
Edit this entry  
15
I Think We're Alone Now

I Think We're Alone Now

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Yellow Sea

The Yellow Sea

2010
×
★★★½
Edit this entry  
12
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Signal

The Signal

2007
×
★★★½
Edit this entry  
08
Justice League: Doom

Justice League: Doom

2012
×
★★★
Edit this entry  
07
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

2010
×
★★★
Edit this entry  
07
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Edit this entry  
07
The Screaming Skull

The Screaming Skull

1958
×
★★½
Edit this entry  
04
Red Lights

Red Lights

2012
×
★★★½
Edit this entry