• Logan

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • Planet Earth II

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Rats

  • Suicide Squad

    ★★

  • Shin Godzilla

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • The Nice Guys

    ★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★½

  • Creepy

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★

  • Kung Fu Panda 3

  • O.J.: Made in America

    ★★★★

  • Making a Murderer

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • Krampus

    ★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • The Ardennes

    ★★★

  • Macbeth

    ★★★½

  • Turbo Kid

    ★★½

  • The Gift

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★½

  • Terminator Genisys

    ★★

  • Mr. Holmes

    ★★

  • Inside Out

    ★★★½

  • Tyke Elephant Outlaw

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★½

  • The Human Centipede 3 (Final Sequence)

  • Kung Fury

    ★★★

  • Yakuza Apocalypse

    ★★½

  • Green Room

    ★★★★½

  • Tag

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★

  • Spy

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Slow West

    ★★½

  • American Reflexxx

    ★★★★★

  • Ooops! Noah Is Gone...

    ★★

  • Home

    ★★★½

  • Manson Family Vacation

    ★½

  • Nina Forever

    ★★★½

  • Chappie

    ★★★

  • The Circle

    ★★

  • Fifty Shades of Grey

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

  • The Nightmare

    ★★½

  • Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

    ★★★

  • Cobain: Montage of Heck

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • The Interview

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★½

  • Into the Woods

  • Exodus: Gods and Kings

    ★★½

  • Asterix: The Mansions of the Gods

    ★★★½

  • Horrible Bosses 2

    ★½

  • Paddington

    ★★★★

  • As the Gods Will

    ★★★★

  • Dumb and Dumber To

    ½

  • Virunga

    ★★★★

  • Last Shift

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★½

  • John Wick

    ★★★

  • Zombeavers

    ★★½

  • The Town that Dreaded Sundown

    ★★

  • I Am Sam

  • ABCs of Death 2

    ★★★½

  • Dracula Untold

  • Annabelle