Sort by
  • Bed Rest

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • The Autopsy

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • She Said

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Split Ends

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Spin Me Round

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Shut In

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Pam & Tommy

    ★★½