• The Little Things

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★

  • perfectCondition((GENUINE))

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Monster Hunter

  • no_per0xxidee

  • Yung Lean: In My Head

  • Hubie Halloween

  • Nomadland

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Songbird

    ½

  • Tenet

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Bladee + Ecco2K - Live at NTS

  • New York New York

  • A Parks and Recreation Special

  • TFW No GF

    ★½

  • Some Kind of Connection

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Devs

    ★★½

  • Boss Level

  • Sungazer

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Midnight Kiss

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Snowbrawl

  • Helluva Boss

  • The Thief

  • Martin Margiela: In His Own Words

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Hazbin Hotel

  • Winter's Blood

  • Hey Moon

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Gemini Man

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Catscape

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

  • Joker

    ★★½

  • The Fanatic

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Nimic

  • Seasons of Loss

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crawl

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★★

  • Anima

  • Midsommar

    ★½

  • Too Old to Die Young

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★½

  • Domino

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★½

  • The Lighthouse

  • Heat

  • First Love

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★