• Barbie

  • Not Okay

    ★★½

  • Honor Society

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • The Valet

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Preaching Evil: A Wife on the Run with Warren Jeffs

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • The Lost City

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Dropout

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Love Tactics

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Home Team

    ★★½

  • The Royal Treatment

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • The 355

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Beckett

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Fatherhood

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Voyagers

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Paper Lives

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Crazy About Her

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Half Brothers

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½