• Mortal Kombat

    ★★½

  • Los visionadores

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Red Latex

    ★★★

  • Paintball Massacre

    ★½

  • Anansi

    ★★★

  • The Unburied Corpse

    ★★★★

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

    ★★★★

  • Originless

    ★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Cadaver

    ★★

  • Freaky

    ★★★

  • Benny Loves You

    ★★★★½

  • Books of Blood

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Urubú

    ★★

  • Sky Sharks

    ★★★½

  • Shakespeare’s Shitstorm

    ★★★★

  • High Score

    ★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Bleed with Me

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Vampire Burt's Serenade

    ★★½

  • The Furies

    ★★★

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★★

  • The Hardest Working Cat in Showbiz

    ★★★½

  • Toxic

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Corona Zombies

    ★★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★★★

  • Sweetie, You Won't Believe It

    ★★½

  • Alone

    ★★★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★

  • May the Devil Take You Too

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Her Name Was Christa

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Relic

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Bad Hair

    ★★★

  • Amulet

    ★★★

  • The Turning

    ★★½

  • Spree

    ★★★½

  • His House

    ★★★½

  • History of the Occult

    ★★★

  • Nisman: The Prosecutor, the President and the Spy

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Cabrito

    ★★

  • Idol Sniper NEO

    ★½

  • Hijos de puta post mortem

    ★★★½

  • Lava

    ★★★★½

  • Scavenger

    ★★★

  • 1982

    ★★★★

  • The Returned

    ★★½

  • Sebastina: The Curse

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Countdown

    ★★★½

  • The Forest of Love

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★½