Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Love and Leashes

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Moxie

    ★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★★

  • The Call

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Eduardo and Monica

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Little Italy

  • Truth or Dare

    ½

  • Midnight Sun

    ★★★

  • Assassination Nation

    ★★★★

  • Marrowbone

    ★★★★★

  • The Babysitter

    ★★★

  • mother!

    ★★★★★

  • Friendly Beast

    ★★★★

  • About Us

    ★★★½

  • Thoroughbreds

    ★★½

  • The Neon Demon

    ★★★½

  • Raw

    ★★★

  • Closet Monster

    ★★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • It Follows

  • eCupid

    ★★★

  • Confessions

    ★★★★★

  • Is It Just Me?

    ★★★★

  • Breakfast with Scot

    ★★★★★

  • The Holiday

    ★★★★½

  • Love for Sale

    ★★★

  • John Tucker Must Die

    ★★★

  • Mysterious Skin

    ★★★★

  • Speak

    ★★★★

  • Latter Days

    ★★★

  • The Lizzie McGuire Movie

    ★★★★★

  • Requiem for a Dream

    ★★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★

  • American Beauty

    ★★★★★

  • The Virgin Suicides

    ★★★★★

  • Stepmom

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★½