• A Short Vision

    ★★★½

  • Barefoot Gen

    ★★★★½

  • The Librarian: Quest for the Spear

    ★★★

  • Next Avengers: Heroes of Tomorrow

    ★★

  • Football

  • Three Kingdoms - OverSimplified

    ★★★½

  • The Cold War - OverSimplified

    ★★★★

  • Emu War - OverSimplified

    ★★★½

  • The American Revolution - OverSimplified

    ★★★★

  • The War That Changed The English Language - OverSimplified

    ★★★½

  • WW2 - OverSimplified

    ★★★★

  • Football War - OverSimplified

    ★★★½

  • The Falklands - OverSimplified

    ★★★½

  • Hitler - Oversimplified

    ★★★½

  • WW1 - OverSimplified

    ★★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Who are you?

    ★★★

  • Happiness

    ★★½