Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • George & Tammy

    ★★★½

  • Violent Night

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ½

  • Strange World

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • The Estate

    ★★½

  • Bandit

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

  • Where the Crawdads Sing

    ½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hustle

    ★★½

  • Elvis

    ½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★½

  • We Own This City

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • WeCrashed

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Dio: Dreamers Never Die

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Contractor

    ★★★½

  • Maigret

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½