• I See You

    ★½

  • Dumbo

    ★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★½

  • Booksmart

    ★★½

  • Run This Town

    ½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★½

  • Sword of Trust

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Red Letter Day

    ★★

  • Synonyms

    ★★★★½

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Late Night

    ★★

  • Polar

    ★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★

  • Fyre

    ★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★½

  • Vice

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Big Kill

    ★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★

  • Seven in Heaven

    ★★½

  • The Humorist

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★

  • Apostle

    ★★★

  • The Perfection

    ★★★

  • Smallfoot

  • The Land of Steady Habits

    ★★★½

  • Hold the Dark

    ★½

  • Green Book

    ★★★

  • High Life

    ★★★★

  • mid90s

    ★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Greta

    ★★★½

  • Outlaw King

    ★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • The Front Runner

    ★★★

  • Destroyer

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • Blue Iguana

    ★½

  • Extinction

    ★★★

  • How It Ends

  • Cam

    ★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • The Awakening of Motti Wolkenbruch

    ★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • The Domestics

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Action Point

    ½

  • Tag

    ★½

  • In Darkness

    ★★

  • Knife+Heart

    ★★★★

  • Dogman

    ★★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Happy as Lazzaro

    ★★★★½

  • The World Is Yours

    ★★★½

  • Border

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • The Con Is On