• Border

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • The Con Is On

  • Anon

    ★½

  • The Rachel Divide

    ★★★★

  • To Dust

    ★★★

  • Stockholm

    ★½

  • Happy Anniversary

    ★★★

  • Game Over, Man!

    ★★★

  • Wild Wild Country

    ★★★★½

  • Family

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★

  • Family First

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★

  • Death Wish

    ★★

  • The Hurricane Heist

    ★★½

  • Beast of Burden

    ★½

  • Mute

  • Game Night

    ★★½

  • Transit

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Braven

    ★★½

  • Tully

    ★★★½

  • RBG

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Arizona

  • Early Man

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★

  • Private Life

    ★★★★

  • Den of Thieves

    ★★★½

  • Acts of Violence

    ½

  • The Commuter

    ★★★

  • Bright

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★½

  • Acts of Vengeance

    ★★½

  • 24 Hours to Live

    ★★½

  • Wormwood

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Wheelman

    ★★★

  • Blood Money

    ★½

  • The Babysitter

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Last Rampage

    ★★★½

  • Happy Hunting

    ★★½

  • Downsizing

    ★★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Love Means Zero

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • mother!

    ½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★½

  • Hostiles

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • The Vault

    ★½

  • First Reformed

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★½

  • Thelma

    ★★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★½

  • American Made

    ★★★★

  • The Dark Tower

    ★★★

  • See You Up There

    ★★