Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • The Staircase

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Bubble

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • After We Fell

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • The Unholy

    ½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • The Queen's Gambit

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Supernova

    ★★★★

  • Monday

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★