• The Devil All the Time

  • Hillary

    ½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • An Officer and a Spy

    ½

  • Hatchet III

    ½

  • Hatchet II

    ½

  • Hatchet

    ½

  • American Animals

    ★★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Paddleton

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ½

  • Bridesmaids

    ★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★

  • Happy Tree Friends Winter Break

    ½

  • Carrie

    ★★★

  • The Darjeeling Limited

    ★★½

  • Kill Bill: The Whole Bloody Affair

    ★★★½