Sort by
  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Telemarketers

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Full Circle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Scream VI

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★

  • You People

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★½

  • Christmas with the Campbells

    ★½

  • Violent Night

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • She Said

    ★★★½

  • The Watcher

  • Black Adam

  • I Love You, You Hate Me

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Living with Chucky

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½