RSS feed for Aaron

Aaron has logged 12 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The NeverEnding Story II: The Next Chapter

The NeverEnding Story II: The Next Chapter

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and the Last Crusade

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Alpha Dog

Alpha Dog

2006
×
★★
Edit this entry  
13
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
2 Days in the Valley

2 Days in the Valley

1996
×
Read the review Edit this entry  
10
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Clear History

Clear History

2013
×
★★★★
Edit this entry  
09
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
Read the review Edit this entry