RSS feed for Aaron

Aaron has logged 21 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Vice

Vice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Billy Madison

Billy Madison

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Friday the 13th Part VII: The New Blood

Friday the 13th Part VII: The New Blood

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
About a Boy

About a Boy

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Omen

The Omen

1976
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Untamed Heart

Untamed Heart

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Nine Months

Nine Months

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Ghostbusters II

Ghostbusters II

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Four Weddings and a Funeral

Four Weddings and a Funeral

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★★½
Edit this entry  
04
High Noon

High Noon

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Broadway Danny Rose

Broadway Danny Rose

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry