RSS feed for Aaron

Aaron has logged 38 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Shampoo

Shampoo

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Coming Home

Coming Home

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★★★★
Edit this entry  
29
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★★½
Edit this entry  
26
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
Black Sheep

Black Sheep

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Wedding Crashers

Wedding Crashers

2005
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Wedding Crashers

Wedding Crashers

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Our Idiot Brother

Our Idiot Brother

2011
×
★★★½
Edit this entry  
19
Battlefield Earth

Battlefield Earth

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The Muppets Take Manhattan

The Muppets Take Manhattan

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Charlie and the Chocolate Factory

Charlie and the Chocolate Factory

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Freddy's Dead: The Final Nightmare

Freddy's Dead: The Final Nightmare

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
American Hustle

American Hustle

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Leprechaun

Leprechaun

1993
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Anger Management

Anger Management

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Shocking Dark

Shocking Dark

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Harold and Maude

Harold and Maude

1971
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Ice Storm

The Ice Storm

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Magnificent Ambersons

The Magnificent Ambersons

1942
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
A Home of Our Own

A Home of Our Own

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Waiting...

Waiting...

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
The Conversation

The Conversation

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★
Read the review Edit this entry