Aaron has logged 56 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Bully

Bully

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Deuces Wild

Deuces Wild

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Masters of the Universe

Masters of the Universe

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Last Action Hero

Last Action Hero

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
American Wedding

American Wedding

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Bridges of Madison County

The Bridges of Madison County

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Nutty Professor

The Nutty Professor

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ghoulies II

Ghoulies II

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Legends of the Fall

Legends of the Fall

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Pale Rider

Pale Rider

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Clerks

Clerks

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Happy Gilmore

Happy Gilmore

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Dead Zone

The Dead Zone

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Joker

Joker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
3 from Hell

3 from Hell

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Halloween

Halloween

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Joker

Joker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Funhouse

The Funhouse

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Hitcher

The Hitcher

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Hatchet

Hatchet

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Cujo

Cujo

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Crossing Guard

The Crossing Guard

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rocky IV

Rocky IV

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Last of the Mohicans

The Last of the Mohicans

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Terminator Salvation

Terminator Salvation

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Frozen

Frozen

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tag

Tag

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lord of War

Lord of War

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Empire Records

Empire Records

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
About a Boy

About a Boy

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Untamed Heart

Untamed Heart

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The NeverEnding Story II: The Next Chapter

The NeverEnding Story II: The Next Chapter

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Friday the 13th Part VI: Jason Lives

Friday the 13th Part VI: Jason Lives

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Mr. Woodcock

Mr. Woodcock

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry