RSS feed for Arjan
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
08
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★½
Edit this entry  
30
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Brave

Brave

2012
×
★★★½
Edit this entry  
20
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Edit this entry  
18
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★
Edit this entry  
18
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★½
Edit this entry  
06
Hugo

Hugo

2011
×
★★★★
Edit this entry  
04
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★½
Edit this entry  
13
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★½
Edit this entry  
09
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★
Edit this entry  
24
Tau

Tau

2018
×
★★
Edit this entry  
10
Wakefield

Wakefield

2016
×
★★★
Edit this entry  
27
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
Edit this entry  
15
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★
Edit this entry  
14
Shot Caller

Shot Caller

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
01
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★
Edit this entry  
23
Hannah Gadsby: Nanette

Hannah Gadsby: Nanette

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
18
The Loft

The Loft

2014
×
★★★
Edit this entry  
18
RED 2

RED 2

2013
×
½
Edit this entry  
13
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
The LEGO Ninjago Movie

The LEGO Ninjago Movie

2017
×
★★★
Edit this entry  
01
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Lincoln Lawyer

The Lincoln Lawyer

2011
×
★★★½
Edit this entry  
14
Need for Speed

Need for Speed

2014
×
★½
Edit this entry  
13
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Edit this entry  
22
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Theory of Everything

The Theory of Everything

2014
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★
Edit this entry  
10
Rise of the Guardians

Rise of the Guardians

2012
×
★★★
Edit this entry  
09
Side Effects

Side Effects

2013
×
★★★
Edit this entry  
07
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★
Edit this entry  
06
Moana

Moana

2016
×
★★★
Edit this entry  
04
Passion

Passion

2012
×
★½
Edit this entry  
03
Joshua

Joshua

2007
×
★★★½
Edit this entry  
02
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Let the Corpses Tan

Let the Corpses Tan

2017
×
★★★½
Edit this entry  
30
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Edit this entry  
26
Night at the Museum

Night at the Museum

2006
×
★★½
Edit this entry