• Army of the Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Karnan

    ★★★★★

  • Joji

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Nenjam Marappathillai

    ★★★★

  • Antihumanism

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Mank

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Cinetracts '20

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Stunt Double

    ½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • 8:46

    ★★★

  • Wife of a Spy

    ★★★★

  • Rhubarb

    ½

  • Bladee + Ecco2K - Live at NTS

    ★★★★★

  • Chinese New Years

  • Out of Shadows: Exposing the Sins of MSM and Hollywood

    ½

  • DeKooning Passed

  • Bloodshot

    ★★

  • The Weeknd: After Hours

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★½

  • Nasir

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 6 Underground

    ★★★★½

  • Little Women

  • 1917

    ½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★½

  • Dark Waters

    ★★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Sebastian and Jonas Leaving the Party

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • Watchmen

    ★★★★½

  • The Jesus Rolls

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Asuran

    ★★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jesus Is King

    ★★½

  • AI

    ½

  • Kaappaan

  • Jojo Rabbit

    ½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Jallikattu

    ★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • The Two Popes

  • Joker

  • Ford v Ferrari

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Weathering with You

    ★★½

  • Anima

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ½

  • Arishadvarga

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★