Sort by

Arjun has logged 33 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Den of Thieves

Den of Thieves

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Cowboys & Aliens

Cowboys & Aliens

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Goldfinger

Goldfinger

1964
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Scream

Scream

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Adventureland

Adventureland

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
Read the review Edit this entry  
21
From Russia with Love

From Russia with Love

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Better Tomorrow

A Better Tomorrow

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Lobster

The Lobster

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Rain Man

Rain Man

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Frames of Reference

Frames of Reference

1960
×
Read the review Edit this entry  
14
The World Is Not Enough

The World Is Not Enough

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
He Got Game

He Got Game

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Inside Man

Inside Man

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Tomorrow Never Dies

Tomorrow Never Dies

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Trader

The Trader

2018
×
Read the review Edit this entry  
06
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Martian

The Martian

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
LEGO Star Wars Terrifying Tales

LEGO Star Wars Terrifying Tales

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry