Sort by

Logan has logged 76 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Miami Vice

Miami Vice

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Accepted

Accepted

2006
×
★★★
Edit this entry  
28
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
Read the review Edit this entry  
28
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Miami

Miami

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Journeyman

Journeyman

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
Sweet Country

Sweet Country

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
Life and Nothing More

Life and Nothing More

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
Mobile Homes

Mobile Homes

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
BPM (Beats per Minute)

BPM (Beats per Minute)

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Pin Cushion

Pin Cushion

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Zama

Zama

2017
×
★★
Edit this entry  
26
A Ciambra

A Ciambra

2017
×
★★★★
Edit this entry  
25
Lucky

Lucky

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Faces Places

Faces Places

2017
×
★★★
Edit this entry  
25
Marlina the Murderer in Four Acts

Marlina the Murderer in Four Acts

2017
×
★★
Edit this entry  
25
Lean on Pete

Lean on Pete

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Beast

Beast

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
Mute

Mute

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
The Party's Just Beginning

The Party's Just Beginning

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
Let the Sunshine In

Let the Sunshine In

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
Mary and the Witch's Flower

Mary and the Witch's Flower

2017
×
★★★
Edit this entry  
24
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Breadwinner

The Breadwinner

2017
×
★★★
Edit this entry  
23
The Bachelors

The Bachelors

2017
×
★★★
Edit this entry  
23
Keep the Change

Keep the Change

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Abundant Acreage Available

Abundant Acreage Available

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
Wonderstruck

Wonderstruck

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
Columbus

Columbus

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Western

Western

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Mishima: A Life in Four Chapters

Mishima: A Life in Four Chapters

1985
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Rehearsal

The Rehearsal

2016
×
★★★★
Edit this entry  
17
Irreplaceable You

Irreplaceable You

2018
×
★★
Edit this entry  
17
Step Sisters

Step Sisters

2018
×
Edit this entry  
16
Acts of Vengeance

Acts of Vengeance

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★
Edit this entry  
15
Flags of Our Fathers

Flags of Our Fathers

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Mattress Man Commercial

Mattress Man Commercial

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Couch

Couch

2003
×
★★★★
Edit this entry  
15
Sylvio

Sylvio

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Loveless

Loveless

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry