Logan has logged 105 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Cowboys

Cowboys

2020
×
★★★★
Edit this entry  
28
Da Capo

Da Capo

2020
×
★★★★
Edit this entry  
28
A Brixton Tale

A Brixton Tale

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
Out of This World

Out of This World

2020
×
★★
Edit this entry  
28
American Badger

American Badger

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
Vicious Fun

Vicious Fun

2020
×
★★
Edit this entry  
28
Dreams on Fire

Dreams on Fire

2021
×
★★
Edit this entry  
28
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Resident Evil

Resident Evil

2002
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Yer Old Faither

Yer Old Faither

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
Run Hide Fight

Run Hide Fight

2020
×
Read the review Edit this entry  
27
Notting Hill

Notting Hill

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
27
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Old Ways

The Old Ways

2020
×
★★
Edit this entry  
26
The Dissident

The Dissident

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Woman with Leopard Shoes

The Woman with Leopard Shoes

2020
×
Edit this entry  
26
Morocco

Morocco

1930
×
★★★★
Edit this entry  
26
Surge

Surge

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Rosa's Wedding

Rosa's Wedding

2020
×
★★★
Edit this entry  
26
Wildland

Wildland

2020
×
★★
Edit this entry  
26
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
The Sun Is Also a Star

The Sun Is Also a Star

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Sir Alex Ferguson: Never Give In

Sir Alex Ferguson: Never Give In

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
Our Midnight

Our Midnight

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Voice of Silence

Voice of Silence

2020
×
★★★★
Edit this entry  
24
Sweetheart

Sweetheart

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Enemies of the State

Enemies of the State

2020
×
Edit this entry  
24
TINA

TINA

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Jumbo

Jumbo

2020
×
★★★★
Edit this entry  
24
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

2020
×
★★★★
Edit this entry  
24
Redemption of a Rogue

Redemption of a Rogue

2020
×
★★
Edit this entry  
24
Lost River

Lost River

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
Edit this entry  
23
Big vs. Small

Big vs. Small

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Steelers: The World's First Gay Rugby Club

Steelers: The World's First Gay Rugby Club

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Back to the Wharf

Back to the Wharf

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Truman & Tennessee: An Intimate Conversation

Truman & Tennessee: An Intimate Conversation

2020
×
★★
Edit this entry  
22
Enforcement

Enforcement

2020
×
Edit this entry  
22
Eye of the Storm

Eye of the Storm

2021
×
★★★★
Edit this entry  
22
Apples

Apples

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
Iorram (Boat Song)

Iorram (Boat Song)

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
The Swordsman

The Swordsman

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
Victim(s)

Victim(s)

2020
×
Edit this entry  
21
Zathura: A Space Adventure

Zathura: A Space Adventure

2005
×
★★★
Edit this entry  
21
Poly Styrene: I Am a Cliché

Poly Styrene: I Am a Cliché

2021
×
★★
Edit this entry  
21
Underplayed

Underplayed

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
Poppy Field

Poppy Field

2020
×
★★★
Edit this entry  
21
Father

Father

2020
×
★★★
Edit this entry  
21
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★★
Edit this entry