• Crash

    ★★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★

  • Undine

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Agent Orange

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★

  • Fist Fight

    ★★½

  • Primal

    ★★½

  • Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ½

  • Forrest Gump

    ★★★★½

  • Mystery Street

    ★★½

  • The Postman

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Fight Club

    ★★★★★