RSS feed for ArmoAnton
  • A Parks and Recreation Special

  • Onward

  • Frozen II

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

    ★★★

  • Toy Story 4

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • The Mystery

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Stan & Ollie

  • Bad Times at the El Royale

  • You Might Be the Killer

    ★★½

  • Uncharted: Live Action Fan Film

  • Jim Gaffigan: Noble Ape

  • Sharp Objects

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Steve Martin and Martin Short: An Evening You Will Forget for the Rest of Your Life

  • Avengers: Infinity War

  • A Quiet Place

  • Game Night

  • Team Darryl

  • Isle of Dogs

  • Black Panther

  • Hereditary

  • A Very Lovely Dream: One Week in Twin Peaks

  • Phantom Thread

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Psych: The Movie

  • Tell It Martin

  • Do Not Pick Up Hitchhikers

  • See You on the Other Side Dear Friend

  • Bad Binoculars

  • Two Blue Balls

  • A Pot of Boiling Oil

  • WHAT DID JACK DO?

  • Overwatch Animated Short: Honor and Glory

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

  • 2048: Nowhere to Run

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Darkest Hour

  • 2036: Nexus Dawn

  • Logan Lucky

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • You Were Never Really Here

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • What the Health

  • The Disaster Artist

  • The Boss Baby

  • 68 Kill

  • Baby Driver

  • Logan

  • Team Thor: Part 2

  • The Lego Batman Movie

  • Bill Burr: Walk Your Way Out