RSS feed for selfcest enthusiast

selfcest enthusiast has logged 21 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pokémon the Movie: I Choose You!

Pokémon the Movie: I Choose You!

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Chelsea Peretti: One of the Greats

Chelsea Peretti: One of the Greats

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Sherlock Gnomes

Sherlock Gnomes

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Kim Possible Movie: So the Drama

Kim Possible Movie: So the Drama

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Kim Possible: A Sitch in Time

Kim Possible: A Sitch in Time

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
First Kid

First Kid

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Mary and the Witch's Flower

Mary and the Witch's Flower

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
Read the review Edit this entry  
11
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Coco

Coco

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Batman Beyond: Return of the Joker

Batman Beyond: Return of the Joker

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry