Sort by
  • John Wick: Chapter 4

  • Inside

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Waiting for the Light to Change

  • Till

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Inspection

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Argentina, 1985

  • Retrograde

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • House of Darkness

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Seven Faces of Jane

    ★★★

  • Night of the Coconut

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Missing Home

  • Close

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

  • Ice Merchants

  • Joyland

  • Burning Days

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Deconstructing Karen

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Over/Under

    ★★★½

  • Simchas and Sorrows

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½