• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Wild Abandon

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Fresh

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Scream for Ice

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Paranoya!

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Ciao Alberto

  • Swan Song

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Plastic Dream

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Göl Kenarı

  • Eternals

    ★★½

  • Kauai

  • Robin Robin

    ★★★

  • Grudge

  • The Second Night

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Editing

    ★★★

  • Between Two Dawns

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Bones

    ★★★★

  • Happening

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Encounter

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • King Richard

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Clickbait

    ★★

  • Nine Perfect Strangers

  • Mad God

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Old

  • Nitram

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Belle

    ★★★★

  • Red Rocket

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Feathers

    ★★★

  • Bergman Island

  • The French Dispatch

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Last Summer

    ★★★

  • Playground

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Luca

    ★★½