Sarah has logged 56 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Grease 2

Grease 2

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Need for Speed

Need for Speed

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
25
It

It

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Once Upon A Holiday

Once Upon A Holiday

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Charlie St. Cloud

Charlie St. Cloud

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Grace

Grace

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
30
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
½
Edit this entry  
28
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Untraceable

Untraceable

2008
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Halloween H20: 20 Years Later

Halloween H20: 20 Years Later

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
24
I Am Michael

I Am Michael

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
19
The Bye Bye Man

The Bye Bye Man

2017
×
Read the review Edit this entry  
12
Star Wars: The Force Awakens

Star Wars: The Force Awakens

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
If I Stay

If I Stay

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Step Brothers

Step Brothers

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Death Note

Death Note

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
It

It

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Handsome Devil

Handsome Devil

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
12
#realityhigh

#realityhigh

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Naomi and Ely's No Kiss List

Naomi and Ely's No Kiss List

2015
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Handsome Devil

Handsome Devil

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
4th Man Out

4th Man Out

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Snow White and the Huntsman

Snow White and the Huntsman

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Breakfast with Scot

Breakfast with Scot

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Monster House

Monster House

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Eat With Me

Eat With Me

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Naomi and Ely's No Kiss List

Naomi and Ely's No Kiss List

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lion

Lion

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Naomi and Ely's No Kiss List

Naomi and Ely's No Kiss List

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★★
Edit this entry