Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Light by Chance

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Tenet

    ★½

  • The Hunt

    ★★

  • Cuties

    ½

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Calm with Horses

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Rocks

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • A Trip to the Seaside

    ★★★★★

  • The Truth

    ★★★

  • Chris Ramsey: Approval Needed

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Airplane Mode

    ½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • My Favourite Memory

    ★★★★

  • Jesus Shows You the Way to the Highway

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story Collection

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★½

  • Always Be My Maybe

    ★½

  • Homeward

    ★★★½

  • Matthias & Maxime

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Family Romance, LLC

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • The Silence

  • Our Planet

    ★★★½

  • It's Alright

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Different Palettes

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ½

  • Bait

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • The Farewell

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★½

  • Glass

    ★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Robin Hood

  • Creed II

    ★★★½