Sort by
  • You People

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★½

  • Night Teeth

    ★½

  • The Chestnut Man

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★

  • Clickbait

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★