• Prey

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • The Princess

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • Three Months

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Mixtape

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Black Friday

    ★★★

  • Pirates

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • Arsène Wenger: Invincible

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Dashcam

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★