Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Barbie

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Passing

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Zola

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Someone Great

    ★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Selah and the Spades

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Coco

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★

  • Okja

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Divines

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Girlhood

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • Easy A

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★½

  • Leap Year

    ★★½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★

  • Bratz: Fashion Pixiez

    ★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★★

  • Bratz: Rock Angelz

  • Corpse Bride

    ★★★

  • Anastasia

    ★★★★★

  • La Haine

    ★★★★