Sort by
  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★½

  • My Best Friend's Wedding

    ★★★

  • The NeverEnding Story

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • Not Another Teen Movie

    ★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • The Hangover

    ★★★½

  • Stand by Me

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★½