Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Ghosted

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Christmas Ransom

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Blaze

    ★★½

  • Black Adam

    ½

  • Rosaline

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • My Policeman

    ★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½