Sort by

Ash ♥️ has logged 457 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Elf

Elf

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Moana

Moana

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Prom

The Prom

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Summerland

Summerland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Web

The Web

2013
×
Read the review Edit this entry  
14
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mogul Mowgli

Mogul Mowgli

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Shawn Mendes: Live in Concert

Shawn Mendes: Live in Concert

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes: In Wonder

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
After We Collided

After We Collided

2020
×
Read the review Edit this entry  
15
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Radioactive

Radioactive

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

1978
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
12 Hour Shift

12 Hour Shift

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Broken Hearts Gallery

The Broken Hearts Gallery

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
BLACKPINK: Light Up the Sky

BLACKPINK: Light Up the Sky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Mountain Between Us

The Mountain Between Us

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Let's Be Cops

Let's Be Cops

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry