Sort by
  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • El Conde

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★