Ashton has logged 26 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Midnight Sun

Midnight Sun

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Crooked House

Crooked House

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wonderstruck

Wonderstruck

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Strangers

The Strangers

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Eagle

The Eagle

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
England Is Mine

England Is Mine

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Film Stars Don't Die in Liverpool

Film Stars Don't Die in Liverpool

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Monterey Pop

Monterey Pop

1968
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Barbarella

Barbarella

1968
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Dick

Dick

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
LadyBugs

LadyBugs

1992
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Vanishing of Sidney Hall

The Vanishing of Sidney Hall

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry