• Bergman Island

    ★★★★

  • Jodorowsky's Dune

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Audition

    ★★★★½

  • Sardar Udham

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Near Dark

    ★★★★½

  • Petite Maman

    ★★★

  • Bhramam

    ★★½

  • Gerald's Game

    ★★★

  • Christine

    ★★★★

  • Freaks

    ★★★★★

  • The Incredible Shrinking Man

    ★★★★½

  • An American Werewolf in London

    ★★★★½

  • Office Space

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★