• Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Superhost

    ★★★

  • The Boy Behind the Door

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Seance

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Power

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • The Unholy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★★

  • Son

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Sacrifice

    ★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★★½

  • The Call

    ★★★½

  • The Superdeep

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Books of Blood

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Black Box

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Antebellum

    ★★★★½

  • Come True

    ★★★★

  • The Swarm

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • The Reckoning

    ★½

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Ghosts of War

    ★★½

  • #Alive

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • Good Boy

    ★★★½

  • Becky

    ★★★½

  • Skull: The Mask

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Sputnik

    ★★★★

  • Boys from County Hell

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • Honeydew

    ★½

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★★★