asier has logged 13 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
I'm So Excited!

I'm So Excited!

2013
×
★★½
Edit this entry  
28
The People Upstairs

The People Upstairs

2020
×
★★½
Edit this entry  
27
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★
Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★½
Edit this entry  
15
The Capote Tapes

The Capote Tapes

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Prince of Tides

The Prince of Tides

1991
×
★★
Edit this entry  
13
Coven

Coven

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
Forgotten We’ll Be

Forgotten We’ll Be

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
La La Land

La La Land

2016
×
Edit this entry  
01
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry