Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Inside

    ★★★★

  • The Strays

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Left Behind: Rise of the Antichrist

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

  • Plane

    ★★★½

  • House Party

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • Grimcutty

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Alice, Darling

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • End of the Road

    ★★½

  • Margaux

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½