Sort by
  • Athena

    ★★★

  • But

  • Nope

    ★★★★

  • Larva

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • EO

    ★★★

  • The Resistance

  • Ela and Hilmi with Ali

    ★★★★

  • Tell Me About Your Darkness

  • A Night in Four Parts

  • Your Wild Dogs Want Freedom

  • Spotless

  • The Northman

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Love, Deutschmarks and Death

    ★★★★

  • Alcarràs

    ★★★½

  • Leonora addio

    ★★½

  • The Novelist's Film

    ★★★½

  • The Passengers of the Night

    ★★★

  • Before, Now & Then

    ★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★½

  • Everything Will Be OK

    ★★½

  • Robe of Gems

    ★★★

  • The Line

    ★★★

  • Rimini

    ★★★★

  • Yaban

  • an ordinary day

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Plastic Dream

  • Encanto

    ★★★½

  • Göl Kenarı

  • The Last Birds of Passage

  • The Four Walls

  • Same Night Different Blue

  • Our Ark

  • Maybe We Will Go Someday

  • The Tender Bar

    ★★½

  • The Night Generation

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Stiletto

    ★★★½

  • Together, We Shall Die

  • Zuhal

  • Kerr

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Between Two Dawns

  • Squid Game

    ★★★

  • The Humans

    ★★★

  • Earwig

    ★★★★

  • Happening

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★