Sort by
  • Guardians of the Galaxy Volume 3

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Purple Hearts

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Marmaduke

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bubble

  • Deep Water

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Heart Shot

    ★★★

  • Bubble

    ★★★

  • Tall Girl 2

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Fresh

  • The Royal Treatment

    ½

  • Scream

    ★★★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • A California Christmas: City Lights

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • A Loud House Christmas

    ★★