RSS feed for Aspera
  • Hammamet

    ★★★

  • Summer of Sam

    ★★★★½

  • The Traitor

    ★★★★

  • Possession

    ★★★★½

  • Cassandra's Dream

    ★★★★

  • Come Back to the 5 & Dime, Jimmy Dean, Jimmy Dean

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Apartment

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Midnight in Paris

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Klaus

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★