Sort by
  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • 2000 Mules

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • The UnRedacted

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★

  • Maid

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Help

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Three Minutes: A Lengthening

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Drive My Car

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • Still Home

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • The Beauty President

    ★★★★

  • Meltdown in Dixie

    ★★★½

  • Party Line

    ★★★

  • Framing Britney Spears

  • Mass

    ★★★½

  • Music

    ★½

  • Creating The Queen's Gambit

  • Cinderella: A Comic Relief Pantomime for Christmas

  • The Prom

    ★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • OPAL

    ★★★★★

  • Earn $20K EVERY MONTH by being your own boss

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

  • Run

    ★★★★

  • Spontaneous

  • I Care a Lot

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Host

    ★★½

  • Athlete A

    ★★★½

  • 8:46

  • I May Destroy You

  • Not Alone in Here

  • Mrs. America

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★